Komfortowe pokoje w centrum
Kazimierza Dolnego
Z okien Austeri Kazimierskiej rozciąga się piękny widok na najważniejsze zabytki Kazimierza Dolnego tj. zamek, basztę, kościół Farny oraz na promenadę wiślaną i żeglugę statków pasażerskich . Do rynku głównego jest zaledwie 350m.
Pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, ręczniki, mydełka, do dyspozycji wydawany na życzenie czajnik elektryczny.
W całym obiekcie dostępny internet Wi-Fi.

Wybierając w rezerwacji online termin, który Państwa interesuje, pokażą się ceny za dany pobyt. Zachęcamy do wybrania dodatkowych propozycji – kwiatów w pokoju, wina. obiadokolacji i wielu innych, które dla Państwa przygotowaliśmy.
W terminach świątecznych, sylwestrowych, długich weekendów sprzedajemy wyłącznie pobyty pakietowe, prosimy o kontakt z recepcją.
Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 12:00 dnia następnego .

W CENĘ POBYTU WLICZONE JEST ŚNIADANIE I PARKING PRZY OBIEKCIE ZAMYKANY NA NOC

Udzielamy 10% RABATU w restauracji w ramach pobytu.
OFERUJEMY RÓWNIEŻ POKOJE NA PODDASZU ZE ŚNIADANIEM I KLIMATYZACJĄ W CENIE POKOJU - 80,00 ZŁ/ OS./1 DOBAOpinie naszych Gości


“Austeria Kazimierska to doskonałe miejsce zarówno na romantyczny weekend jak i rodzinne wakacje. Lokalizacja przy deptaku wiślanym oraz 500 m od Rynku sprzyja spacerom. ”Poznaj Austerię Kazimierską
ZOBACZ WIĘCEJ