Walentynki Kazimierz Dolny
Marzec 13, 2017
Wesele Kazimierz Dolny
Marzec 13, 2017

Konferencje Kazimierz Dolny

Szanowni Państwo,
Usługę organizacji konferencji przygotowaliśmy dla niewielkich grup do 30 os. oczekujących na profesjonalne warunki do przeprowadzenia szkolenia. W ramach usługi zapewniamy nocleg w centrum miasteczka, wyżywienie w różnych formach, parking na terenie obiektu do 20 samochodów. Usługę wyceniamy kompleksowo. Oferujemy nocleg do max 30 os. w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych, 3 osobowych. Przygotowujemy na życzenie zamawiającego śniadania w formie bufetu, obiady serwowane lub bufetowe, kolacje serwowane lub bufetowe oraz kolacje integracyjne przy muzyce.

OPIS SALI:
Szczególną uwagę zwróciliśmy na salę konferencyjną, którą wyróżnia :
- lokalizacja na parterze budynku
- naturalne dzienne oświetlenie
- kurtyny a szyby
- bezpośrednie wyjście na ogród
- klimatyzacja grzanie/chłodzenie

Układ sali :
- teatralny/kinowy – 30 os.
- bankietowy – 25 os.
- szkolny – 20 os.

Wyposażenie sali :
- tablica flipchart z kartkami i mazakami
- ekran do rzutnika
- projektor

CZAS WOLNY i chwila relaksu....
Dodatkowe atrakcje jakie jesteśmy gotowi zaproponować w naszym obiekcie w czasie wolnym grupy to:
- basen
W okresie letnim najlepszy sposób na gorące dni chwila ochłody to jest to na co nie można sobie odmówić. Otoczenie basenu w ogrodzie sprawia że poczują się Państwo zrelaksowani, odprężeni i gotowi do pracy.
- grill przy muzyce biesiadnej to idealne rozwiązanie na integracje grupy na świeżym powietrzu. Zapach przyrządzanych mięs na grillu, mocno schłodzone piwo, biesiadna muzyka pozwolą Państwu poczuć wspaniałe chwile w towarzystwie grupy.
- zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem i przejażdżka melexami do wąwozu
Ten rodzaj oferty kierowany jest do grupy, która pracę łączy w chwilach wolnych z możliwością zwiedzania miasteczka. Przewodnik jest do dyspozycji grupy oprowadzi po miasteczku i opowie o w najciekawszych miejscach.
- degustacja kuchni żydowskiej z kazimierskimi nalewkami
Kazimierz to nie tylko piękne widoki i zabytki ale też warto spróbować kuchni żydowskiej. Nasza restauracja przygotowuje wieczorki degustacyjne pod czas których mogą Państwo spróbować takie słynne potrawy jak czulent wołowy, kawior po żydowsku czy cymes z rodzynkami. Degustując dowiedzą się Państwo o sposobach i przygotowania oraz historycznych znaczeniach i symbolach tych potraw. Aby umilić czas również do degustacji oferujemy kazimierskie nalewki, które można kupić w naszej restauracji.
- rejs statkiem po Wiśle
Rejs po Wiśle jeden z najprzyjemniejszych momentów, gdy patrzy się na miasteczko od strony rzeki. Wyprawa statkiem godna polecenia zwłaszcza gdy grupa dysponuje dłuższym wolnym czasem.
- Off-road samochodami terenowymi po okolicy.
Ten rodzaj oferty dla szalonej grupy szukającej nie zapomnianych i mocnych wrażeń. Zwiedzanie okolic Kazimierza i wąwozów od strony, gdzie nie dotrze pieszy turysta. Nie zapomniana przygoda pełna wrażeń czasem w słońcu trochę w deszczu a nie kiedy w błocie . Jedno jest pewne nudy nie będzie. 

Mamy więcej ciekawych propozycji

dla Ciebie i Twoich bliskich