Konferencje Kazimierz Dolny
Marzec 13, 2017

Wesele Kazimierz Dolny

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością pragniemy zachęcić was do zorganizowania ślubu i przyjęcia weselnego w kameralnym otoczeniu. Jeżeli wybraliście Państwo Kazimierz Dolny to znaczy, oczekujecie niepowtarzalnego klimatu, romantycznej chwili w tym wyjątkowym dniu. Nasz lokal i miejsce jest idealne by stworzyć kameralne przyjęcie i zaślubiny w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. W ramach oferty w zależności od Państwa oczekiwań pomożemy zorganizować usługę weselną w następujących formach:

- ślub cywilny w ogrodzie i przyjęcie weselne
- przyjęcie weselne
- kameralny obiad weselny w gronie rodzinnym

To jaką formę Państwo wybierzecie to zależy od was. Każda z nich nie stanowi dla nas problemu i służymy pomocą tak by ten czas był jak najlepiej wspominany.

Ślub cywilny w ogrodzie i przyjęcie weselne

W zakresie wybranej usługi przygotowujemy warunki do zawarcia ślubu cywilnego w wyznaczonym miejscu na terenie naszego ogrodu. Jest to coraz bardziej wybierana forma w ostatnich latach . Zapewnia komfort w organizacji przyjęcia. Kompleksowo łączy dwie ceremonie w jednym miejscu. W ramach usługi zapewniamy udekorowaną pergolę, stół dla urzędnika stanu cywilnego, godło Rzeczpospolitej, krzesła, czerwony dywan. Możliwe jest również za dodatkową dopłatą zorganizowanie skrzypka, który będzie umilał graniem ceremonię zaślubin. Po ceremonii I wystrzelonym konfetti Para Młoda i goście są poczęstowani lampką musującego wina. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zebrani przechodzą do sali restauracyjnej by wspólnie biesiadować.

WARUNKI :

- czas trwania przyjęcia w ramach oferty do 3:00 rano w przypadku przedłużenia każda kolejna godzina jest naliczana dodatkowo wg ustalonej stawki
-obowiązek wynajęcia części hotelowej do 30 os.
- alkohol zamawiany w lokalu po ustalonych cenach lub naliczona zostanie opłata korkowa
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przyjęcie weselne:

W zakresie wybranej usługi przygotowujemy biesiadę w sali restauracyjnej wg omówionej koncepcji z zamawiającymi. W formie standardowej zapewniamy dekorację stołów tj. obrusy,serwety bankietowe, świece, żywe kwiaty w sali i na stołach. Przyjęcie ma charakter tradycyjnego wesela w otoczeniu restauracyjnym często przy muzyce DJ lub zespołu muzycznego.
WARUNKI:
- czas trwania przyjęcia w ramach oferty do 3:00 rano w przypadku przedłużenia każda kolejna godzina jest naliczana dodatkowo wg ustalonej stawki
-obowiązek wynajęcia części hotelowej do 30 os.
- alkohol zamawiany w lokalu po ustalonych cenach lub naliczona zostanie opłata korkowa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kameralny obiad weselny w gronie rodzinnym

W zakresie wybranej usługi przygotowujemy o ustalonej godzinie wybrany przez zamawiającego uroczysty obiad składający się przeważnie z przystawki, zupy, dania głównego, deseru w tym zapewniamy również serwis kawowy oraz napoje ciepłe i zimne dla wszystkich gości. Jednak jest również możliwe rozbudowane menu o dodatkowe przekąski zimne na stołach. Standardową dekoracją stołów są obrusy, serwety bankietowe, świece, żywe kwiaty w sali i na stołach. Przyjęcie ma charakter kameralny w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, często przy wybranej oprawie muzycznej przez Parę Młodą. Tort i ciasto może zostać zamówione lub dostarczone we własnym zakresie. Menu uroczystego obiadu ustala się indywidualnie z zamawiającym.

WARUNKI:
- w przypadku uzyskania wyłączności sali restauracyjnej na czas trwania uroczystego obiadu jest naliczona jednorazowa dodatkowa opłata na wyłączność.
- alkohol zamawiany wyłącznie w lokalu po ustalonych cenach
- czas trwania przyjęcia tylko do godziny zamknięcia lokalu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W cenie każdej wybranej formy pakietowej otrzymują Państwo:
- przywitanie Państwa Młodych chlebem i solą
- powitanie gości lampką wina musującego
- konfetti ślubne
- rabat dla dzieci w wybranym wieku
- nie limitowaną konsumpcję napoi ciepłych i zimnych w czasie trwania przyjęcia
- bezpłatny parking dla 10-20 samochodów

Dodatkowo płatne usługi to:
- przygotowanie ślubu cywilnego w ogrodzie
-ciasto i tort
- owoce
- fontanna czekoladowa z owocami - limitowany czas
- alkohol
- open bar na wybrane alkohole i drinki- limitowany czas
- open grill - limitowany czas
- stół wiejski
- pokrowce na krzesła
- stół słodkości dla dzieci
- animator dziecięcy
- DJ
- zespół muzyczny
- fotograf, kamerzysta
- bryczki

Warunki zamówienia i rezerwacji przyjęcia

ETAP 1: rezerwacja lokalu - wymagana jest opłata rezerwacyjna w kwocie 10% przyjęcia na zablokowanie zgłoszonego terminu , którą należy wpłacić w ciągu 21 dni. Wpłacona kwota finalnie zostanie pomniejszona od końcowego rozliczenia. Jednak w przypadku rezygnacji z przyjęcia pozostaje zabezpieczeniem i nie zostanie zwrócona nie zależnie od czasu zgłoszenia anulacji.
ETAP 2: ustalenia organizacyjne i wybór menu- minimum 3-4 miesiące przed organizacją przyjęcia należy określić termin i godzinę przyjęcia oraz wybrane menu. Na tym etapie ustalenia dotyczą również ustawienia i przygotowania sali, należy określić liczbę gości i wybór usług dodatkowo płatnych. Zostaje podpisane zamówienie wg ustaleń. Wymagana jest kolejna wpłata 30 % wartości przyjęcia.
ETAP 3 rozliczenie końcowe – rozliczenie odbywa się po przyjęciu następnego dnia.


 

Mamy więcej ciekawych propozycji

dla Ciebie i Twoich bliskich