Walentynki Kazimierz Dolny
Marzec 13, 2017
Wesele Kazimierz Dolny
Marzec 13, 2017

Konferencje Kazimierz Dolny

Szanowni Państwo,
usługę organizacji konferencji przygotowaliśmy dla niewielkich, maksymalnie 30 osobowych grup oczekujących profesjonalnych warunków do przeprowadzenia szkolenia.

 W ramach usługi zapewniamy:
- nocleg w centrum miasteczka, dla maksymalnie 30 osób w pokojach 1,2,3 - osobowych
- wyżywienie w różnych formach – na życzenie zamawiającego podawane są śniadania w formie bufetu oraz obiady i kolacje serwowane lub bufetowe. Oferujemy również organizację kolacji integracyjnych przy muzyce.
- parking na terenie obiektu dla maksymalnie 20 samochodów.

Usługa wyceniana jest kompleksowo.


OPIS SALI:
Szczególną uwagę zwróciliśmy na salę konferencyjną, którą wyróżnia :
- lokalizacja na parterze budynku
- naturalne dzienne oświetlenie
- kurtyny na szyby
- bezpośrednie wyjście na ogród
- klimatyzacja grzanie/chłodzenie

Układ sali :
- teatralny/kinowy – 30 os.
- bankietowy – 25 os.
- szkolny – 20 os.

Wyposażenie sali :
- tablica flipchart z kartkami i mazakami
- ekran do rzutnika
- projektor

CZAS WOLNY i chwila relaksu....
W czasie wolnym grupy możemy zaproponować dodatkowe atrakcje np.:
- basen
W okresie letnim najlepszy sposób na gorące dni chwila ochłody to jest to na co nie można sobie odmówić. Otoczenie basenu w ogrodzie sprawia że poczują się Państwo zrelaksowani, odprężeni i gotowi do pracy.
- grill przy muzyce biesiadnej to idealne rozwiązanie na integracje grupy na świeżym powietrzu. Zapach przyrządzanych mięs na grillu, mocno schłodzone piwo, biesiadna muzyka pozwolą Państwu poczuć wspaniałe chwile w towarzystwie grupy.
- zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem i przejażdżka melexami do wąwozu
Ten rodzaj oferty kierowany jest do grupy, która pracę łączy w chwilach wolnych z możliwością zwiedzania miasteczka. Przewodnik jest do dyspozycji grupy oprowadzi po miasteczku i opowie o w najciekawszych miejscach.
- degustacja kuchni żydowskiej z kazimierskimi nalewkami
Kazimierz to nie tylko piękne widoki i zabytki ale też warto spróbować kuchni żydowskiej. Nasza restauracja przygotowuje wieczorki degustacyjne pod czas których mogą Państwo spróbować takie słynne potrawy jak czulent wołowy, kawior po żydowsku czy cymes z rodzynkami. Degustując dowiedzą się Państwo o sposobach i przygotowania oraz historycznych znaczeniach i symbolach tych potraw. Aby umilić czas również do degustacji oferujemy kazimierskie nalewki, które można kupić w naszej restauracji.
- rejs statkiem po Wiśle
Rejs po Wiśle jeden z najprzyjemniejszych momentów, gdy patrzy się na miasteczko od strony rzeki. Wyprawa statkiem godna polecenia zwłaszcza gdy grupa dysponuje dłuższym wolnym czasem.
- Off-road samochodami terenowymi po okolicy.
Ten rodzaj oferty dla szalonej grupy szukającej nie zapomnianych i mocnych wrażeń. Zwiedzanie okolic Kazimierza i wąwozów od strony, gdzie nie dotrze pieszy turysta. Nie zapomniana przygoda pełna wrażeń czasem w słońcu trochę w deszczu a nie kiedy w błocie . Jedno jest pewne nudy nie będzie. 

Mamy więcej ciekawych propozycji

dla Ciebie i Twoich bliskich