Konferencje Kazimierz Dolny

Szanowni Państwo,
usługę organizacji konferencji przygotowaliśmy dla niewielkich, maksymalnie 30 osobowych grup oczekujących profesjonalnych warunków do przeprowadzenia szkolenia.

 W ramach usługi zapewniamy:
- nocleg w centrum miasteczka, dla maksymalnie 30 osób w pokojach 1,2,3 - osobowych
- wyżywienie w różnych formach – na życzenie zamawiającego podawane są śniadania w formie bufetu oraz obiady i kolacje serwowane lub bufetowe. Oferujemy również organizację kolacji integracyjnych przy muzyce.
- parking na terenie obiektu dla maksymalnie 20 samochodów.

Usługa wyceniana jest kompleksowo.


OPIS SALI:
Szczególną uwagę zwróciliśmy na salę konferencyjną, którą wyróżnia :
- lokalizacja na parterze budynku
- naturalne dzienne oświetlenie
- kurtyny na szyby
- bezpośrednie wyjście na ogród
- klimatyzacja grzanie/chłodzenie

Układ sali :
- teatralny/kinowy – 30 os.
- bankietowy – 25 os.
- szkolny – 20 os.

Wyposażenie sali :
- tablica flipchart z kartkami i mazakami
- ekran do rzutnika
- projektor

CZAS WOLNY i chwila relaksu....
W czasie wolnym grupy możemy zaproponować dodatkowe atrakcje np.:
- basen
W okresie letnim najlepszy sposób na gorące dni chwila ochłody to jest to na co nie można sobie odmówić. Otoczenie basenu w ogrodzie sprawia że poczują się Państwo zrelaksowani, odprężeni i gotowi do pracy.
- grill przy muzyce biesiadnej to idealne rozwiązanie na integracje grupy na świeżym powietrzu. Zapach przyrządzanych mięs na grillu, mocno schłodzone piwo, biesiadna muzyka pozwolą Państwu poczuć wspaniałe chwile w towarzystwie grupy.
- zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem i przejażdżka melexami do wąwozu
Ten rodzaj oferty kierowany jest do grupy, która pracę łączy w chwilach wolnych z możliwością zwiedzania miasteczka. Przewodnik jest do dyspozycji grupy oprowadzi po miasteczku i opowie o w najciekawszych miejscach.
- degustacja kuchni żydowskiej z kazimierskimi nalewkami
Kazimierz to nie tylko piękne widoki i zabytki ale też warto spróbować kuchni żydowskiej. Nasza restauracja przygotowuje wieczorki degustacyjne pod czas których mogą Państwo spróbować takie słynne potrawy jak czulent wołowy, kawior po żydowsku czy cymes z rodzynkami. Degustując dowiedzą się Państwo o sposobach i przygotowania oraz historycznych znaczeniach i symbolach tych potraw. Aby umilić czas również do degustacji oferujemy kazimierskie nalewki, które można kupić w naszej restauracji.
- rejs statkiem po Wiśle
Rejs po Wiśle jeden z najprzyjemniejszych momentów, gdy patrzy się na miasteczko od strony rzeki. Wyprawa statkiem godna polecenia zwłaszcza gdy grupa dysponuje dłuższym wolnym czasem.
- Off-road samochodami terenowymi po okolicy.
Ten rodzaj oferty dla szalonej grupy szukającej nie zapomnianych i mocnych wrażeń. Zwiedzanie okolic Kazimierza i wąwozów od strony, gdzie nie dotrze pieszy turysta. Nie zapomniana przygoda pełna wrażeń czasem w słońcu trochę w deszczu a nie kiedy w błocie . Jedno jest pewne nudy nie będzie. 

Mamy więcej ciekawych propozycji

dla Ciebie i Twoich bliskich

 

//cookies