Wesele Kazimierz Dolny

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością pragniemy zachęcić was do zorganizowania ślubu i przyjęcia weselnego w kameralnym otoczeniu. Jeżeli wybraliście Państwo Kazimierz Dolny to znaczy, oczekujecie niepowtarzalnego klimatu, romantycznej chwili w tym wyjątkowym dniu. Nasz lokal i miejsce jest idealne by stworzyć kameralne przyjęcie i zaślubiny w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. W ramach oferty w zależności od Państwa oczekiwań pomożemy zorganizować usługę weselną w następujących formach:

- ślub cywilny w ogrodzie i przyjęcie weselne
- przyjęcie weselne
- kameralny obiad weselny w gronie rodzinnym

To jaką formę Państwo wybierzecie to zależy od was. Każda z nich nie stanowi dla nas problemu i służymy pomocą tak by ten czas był jak najlepiej wspominany.

Ślub cywilny w ogrodzie i przyjęcie weselne

W zakresie wybranej usługi przygotowujemy warunki do zawarcia ślubu cywilnego 
w wyznaczonym miejscu na terenie naszego ogrodu. Jest to forma ciesząca się coraz większym zainteresowaniem zapewniając komfort w organizacji przyjęcia. Kompleksowo łączy dwie ceremonie w jednym miejscu. 
W ramach usługi zapewniamy udekorowaną pergolę, stół dla urzędnika stanu cywilnego, godło Rzeczpospolitej, krzesła, czerwony dywan. Za dodatkową opłatą możliwe jest również zorganizowanie skrzypka, który będzie umilał graniem ceremonię zaślubin. Po ceremonii i wystrzeleniu konfetti Para Młoda i goście zostaną poczęstowani lampką musującego wina. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zebrani przechodzą do sali restauracyjnej by wspólnie biesiadować.

WARUNKI :

- czas trwania przyjęcia w ramach oferty do 3:00 rano w przypadku przedłużenia każda kolejna godzina jest naliczana dodatkowo wg ustalonej stawki
-obowiązek wynajęcia części hotelowej do 30 os.
- alkohol zamawiany w lokalu po ustalonych cenach lub naliczona zostanie opłata korkowa
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przyjęcie weselne:

W zakresie wybranej usługi przygotowujemy biesiadę w sali restauracyjnej wg koncepcji omówionej z Zamawiającymi. W formie standardowej zapewniamy dekorację stołów tj. obrusy, serwety bankietowe, świece, żywe kwiaty w sali i na stołach. Przyjęcie ma charakter tradycyjnego wesela w otoczeniu restauracyjnym często przy muzyce DJ lub zespołu muzycznego.
WARUNKI:
- czas trwania przyjęcia w ramach oferty do 3:00 rano w przypadku przedłużenia każda kolejna godzina jest naliczana dodatkowo wg ustalonej stawki
-obowiązek wynajęcia części hotelowej do 30 os.
- alkohol zamawiany w lokalu po ustalonych cenach lub naliczona zostanie opłata korkowa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kameralny obiad weselny w gronie rodzinnym

W zakresie wybranej usługi przygotowujemy uroczysty obiad składający się przeważnie z przystawki, zupy, dania głównego, deseru. Zapewniamy również serwis kawowy oraz napoje ciepłe i zimne dla wszystkich gości. Możliwe jest również rozbudowanie menu 
o dodatkowe przekąski zimne na stołach. Standardową dekoracją stołów są obrusy, serwety bankietowe, świece, żywe kwiaty w sali i na stołach. Przyjęcie ma charakter kameralny w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, często przy wybranej przez Parę Młodą oprawie muzycznej. Tort i ciasto może zostać zamówione lub dostarczone we własnym zakresie. Menu uroczystego obiadu ustala się indywidualnie z Zamawiającym.

WARUNKI:
- w przypadku uzyskania wyłączności sali restauracyjnej na czas trwania uroczystego obiadu jest naliczona jednorazowa dodatkowa opłata na wyłączność.
- alkohol zamawiany wyłącznie w lokalu po ustalonych cenach
- czas trwania przyjęcia tylko do godziny zamknięcia lokalu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W cenie każdej wybranej formy pakietowej otrzymują Państwo:
- przywitanie Państwa Młodych chlebem i solą
- powitanie gości lampką wina musującego
- konfetti ślubne
- rabat dla dzieci w wybranym wieku
- nie limitowaną konsumpcję napoi ciepłych i zimnych w czasie trwania przyjęcia
- bezpłatny parking dla 10-20 samochodów

Dodatkowo płatne usługi to:
- przygotowanie ślubu cywilnego w ogrodzie
- ciasto i tort
- owoce
- fontanna czekoladowa z owocami - limitowany czas
- alkohol
- open bar na wybrane alkohole i drinki- limitowany czas
- open grill - limitowany czas
- stół wiejski
- pokrowce na krzesła
- stół słodkości dla dzieci
- animator dziecięcy
- DJ
- zespół muzyczny
- fotograf, kamerzysta
- bryczki
- pokrowce na krzesła

Warunki zamówienia i rezerwacji przyjęcia

ETAP 1: rezerwacja lokalu - wymagana jest opłata rezerwacyjna w kwocie 10% przyjęcia na zablokowanie zgłoszonego terminu, którą należy wpłacić w ciągu 21 dni. Wpłacona kwota finalnie zostanie pomniejszona od końcowego rozliczenia. Jednak w przypadku rezygnacji z przyjęcia pozostaje zabezpieczeniem i nie zostanie zwrócona niezależnie od czasu zgłoszenia anulacji.
ETAP 2: ustalenia organizacyjne i wybór menu- minimum 3-4 miesiące przed organizacją przyjęcia należy określić termin i godzinę przyjęcia oraz wybrane menu. Na tym etapie ustalenia dotyczą również ustawienia i przygotowania sali, należy określić liczbę gości 
i wybór usług dodatkowo płatnych. Zostaje podpisane zamówienie wg ustaleń. Wymagana jest kolejna wpłata 30 % wartości przyjęcia.
ETAP 3 rozliczenie końcowe – rozliczenie odbywa się po przyjęciu następnego dnia.


Wesele — Kazimierz Dolny

Ceremonia ślubna jest bez wątpienia jednym z najważniejszych momentów w całym naszym życiu, podczas którego związujemy się z ukochaną osobą, aby wspólnie spędzić ze sobą długie lata, zarówno ciesząc się wzajemnym szczęściem, jak i wspierając w trudniejszych chwilach. Po uroczystości następuje jednak nie mniej ważne wydarzenie, czyli wesele. Przyjęcie weselne, podobnie jak sam ślub, powinno być niezapomniane, a przede wszystkim całkowicie spełniać oczekiwania pary młodej. Doskonała lokalizacja, wyśmienity poczęstunek, piękne dekoracje i fantastyczna zabawa — żadna taka impreza nie mogłaby się bez nich obyć. W naszym domu weselnym w Kazimierzu Dolnym zorganizujemy więc dla Państwa wesele, które na długie lata zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom.

Oferta domu weselnego w Kazimierzu Dolnym

Nasz dom weselny w Kazimierzu Dolnym oferuje zorganizowanie wesela, które spełni wszystkie marzenia pary młodej, a jednocześnie zachwyci każdego zaproszonego gościa. Proponujemy organizację przyjęcia w jednej z trzech dostępnych opcji. Pierwsza z nich obejmuje ślub cywilny w naszym malowniczym, pięknie udekorowanym ogrodzie z kompletnym wyposażeniem, a następnie przejście do sali restauracyjnej i zabawę do białego rana. Drugi wariant przeznaczony jest dla par, które poszukują wyłącznie odpowiednio przystrojonego lokalu do zorganizowania imprezy, natomiast trzeci to idealny wybór, jeśli chcą Państwo postawić na kameralne spotkanie w gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół.

Zorganizuj wymarzone wesele z naszą pomocą

Zależnie od wybranej opcji organizacji wesela w naszym domu weselnym w Kazimierzu Dolnym zapewniamy imprezę perfekcyjnie dostosowaną do Państwa wymagań. Jesteśmy w stanie zaoferować między innymi komfortowy nocleg dla gości w hotelu, wyśmienity poczęstunek w formie przystawek, zup, dania głównego oraz deserów czy powitanie nowożeńców chlebem i solą. Dodatkowe usługi, które udostępniamy, to natomiast np. wynajęcie zespołu muzycznego lub DJ-a, stół wiejski, fontanna czekoladowa, open grill, animator dziecięcy albo bryczka. Zapraszamy do kontaktu!

 

Mamy więcej ciekawych propozycji

dla Ciebie i Twoich bliskich

 

//cookies